Kancelářská technika

V makro si snadno vyberete technické vybavení přesně na míru pro práci z domova, malou kancelář nebo pro provoz velkého podniku. Do rozsáhlejších pracovišť se hodí samostatné tiskárny, skenery či jiné přístroje, menší kanceláře kvůli úspoře financí i místa dají přednost multifunkčním zařízením.

Kancelářská technika

Více o kancelářské technice

Výběr toneru

Pro koupi správné tiskové kazety či toneru je nutné znát nejen značku příslušné tiskárny, ale také přesné označení modelu. Některé tiskárny mívají dvě sady barevných kazet, jednu pro tisk běžného textu a druhou na fotografie.

Výběr skartovačky

Skartovací stroj je potřeba vybírat podle toho, zda bude sloužit v domácnosti či v kanceláři, kolik lidí ho bude používat a co všechno je třeba zlikvidovat. Volit se dá také stupeň bezpečnosti, tedy velikost rozřezaných dílů. Skartovačky mohou mít i další funkce jako bezpečnostní zámek, tichý chod či automatické vypínání.

Výběr vázacího systému

Vázací stroje na kroužkovou vazbu se dělí podle toho, zda pracují s plastovými, nebo kovovými hřbety. U jednotlivých modelů se liší maximální kapacita vazby. Zatímco pro domácnost stačí mechanické vazače, provozu kanceláře budou vyhovovat spíše vazače na elektrický pohon.

Špičkové produkty za příznivé ceny

makro pro vás připravilo vlastní značku kvalitního zboží za dostupnější cenu. Značka SIGMA přináší téměř 600 druhů kancelářských potřeb ve značkové kvalitě, které získáte až o 15 % levněji. Široká nabídka výrobků SIGMA zahrnuje vše od fotopapírů, archivačních desek a stolních doplňků do kanceláře po laminátory, vazače, trezory a kancelářská křesla, takže si snadno vybere místní živnostník i mezinárodní firma.