Kancelářské produkty

U nás najdete na jednom prodejním místě téměř 5 000 položek kancelářského zboží, vše od nejmenších sponek přes psací potřeby až po kancelářskou techniku a nábytek. Postaráme se, aby vaše kancelář byla vybavena účelně a efektivně a stala se příjemným místem, kde rádi trávíte svůj pracovní čas. Vybavte si kancelář v makro a získejte více času pro své podnikání!

Kancelářské produkty

Více pro kancelář

Sortiment

Přijďte si k nám vybrat z téměř pěti tisíc položek to nejlepší pro vaši kancelář. V makro najdete širokou nabídku psacích potřeb, papírenského zboží, spotřebního materiálu, kancelářského nábytku či předtištěných formulářů a tiskovin.

Dostupnost

Pod jednou střechou vám skladem nabízíme vše, co pro svou kancelář potřebujete. Vyberete si vše potřebné do vaší kanceláře z nejširšího portfolia zboží mezi kamennými obchody.

Kvalita

V makro najdete kancelářské výrobky prezentované pod vlastními značkami SIGMA a ARO, které jsou kvalitativně srovnatelné s jiným značkovým zbožím, ale prodávané za nižší cenu.

Jsme tu pro vás

Neztrácejte čas nakupováním a podnikejte – my vám zajistíme zázemí. Kancelářské zboží u nás zakoupíte pod jednou střechou. V prodejnách je vám k dispozici profesionální personál, v terénu se vám budou věnovat vyškolení obchodní zástupci. Zboží vám můžeme zavést přímo do vaší firmy.