Kancelářské produkty

U nás najdete na jednom prodejním místě téměř 5 000 položek kancelářského zboží, vše od nejmenších sponek přes psací potřeby až po kancelářskou techniku a nábytek. Postaráme se, aby vaše kancelář byla vybavena účelně a efektivně a stala se příjemným místem, kde rádi trávíte svůj pracovní čas. Vybavte si kancelář v makro a získejte více času pro své podnikání!

Kancelářské produkty

Více pro kancelář

Sortiment

Přijďte si k nám vybrat z téměř pěti tisíc položek to nejlepší pro vaši kancelář. V makro najdete širokou nabídku psacích potřeb, papírenského zboží, spotřebního materiálu, kancelářského nábytku či předtištěných formulářů a tiskovin.

Dostupnost

Pod jednou střechou vám skladem nabízíme vše, co pro svou kancelář potřebujete. Vyberete si vše potřebné do vaší kanceláře z nejširšího portfolia zboží mezi kamennými obchody.

Kvalita

V makro najdete kancelářské výrobky prezentované pod vlastními značkami SIGMA a ARO, které jsou kvalitativně srovnatelné s jiným značkovým zbožím, ale prodávané za nižší cenu.

Jsme tu pro vás

Neztrácejte čas nakupováním a podnikejte – my vám zajistíme zázemí. Kancelářské zboží u nás zakoupíte pod jednou střechou. V prodejnách je vám k dispozici profesionální personál, v terénu se vám budou věnovat vyškolení obchodní zástupci. Zboží vám můžeme zavést přímo do vaší firmy.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více