PC příslušenství

Doplňky k počítačům sice nemají vliv na jejich chod, ale usnadňují práci a rozšiřují možnosti používání. Důležitou součástí PC příslušenství jsou zejména nástroje pro přenášení a uchovávání informací. Jejich používáním a zálohováním počítače lze v případě nečekané poruchy ušetřit nemalé peníze za záchranu dat.

PC příslušenství

Více o PC příslušenství

Archivace a zálohování

Přenos a archivaci dat z počítače umožňují USB flash disky, CD a DVD, zálohování externí HDD. CD a DVD nosiče se nabízejí v různě velkých baleních, USB flash disky mají klasické i hravé a veselé tvary. Externí pevné disky jsou vybaveny zálohovacím softwarem.

Brašny

Bezpečí notebooků všech velikostí, tabletů a GPS navigací při přenášení zajistí široká nabídka ochraných obalů, pouzder a tašek. Mimo klasických tašek na notebook do ruky či na rameno lze zvolit elegantní batoh nebo dámskou kabelku.

Další doplňky

Nabídka PC příslušenství zahrnuje jednoduché reproduktory i náročnější verze se subwooferem, sluchátka, náhlavní soupravy s mikrofonem, webkamery, optické i laserové myši, adaptéry a klávesnice. Samozřejmostí jsou bezdrátové přístroje.

Špičkové produkty za příznivé ceny

makro pro vás připravilo vlastní řadu kvalitních výrobků SIGMA. Klávesnice, myši, reproduktory a další výrobky značky SIGMA představují kvalitu srovnatelnou se zbožím renomovaných firem, kterou ovšem získáte s úsporou až 15 % ceny. Bohatá nabídka téměř 600 druhů výrobků značky SIGMA pokrývá celý kancelářský sortiment, takže si rozhodně vyberete.
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více