PC příslušenství

Doplňky k počítačům sice nemají vliv na jejich chod, ale usnadňují práci a rozšiřují možnosti používání. Důležitou součástí PC příslušenství jsou zejména nástroje pro přenášení a uchovávání informací. Jejich používáním a zálohováním počítače lze v případě nečekané poruchy ušetřit nemalé peníze za záchranu dat.

PC příslušenství

Více o PC příslušenství

Archivace a zálohování

Přenos a archivaci dat z počítače umožňují USB flash disky, CD a DVD, zálohování externí HDD. CD a DVD nosiče se nabízejí v různě velkých baleních, USB flash disky mají klasické i hravé a veselé tvary. Externí pevné disky jsou vybaveny zálohovacím softwarem.

Brašny

Bezpečí notebooků všech velikostí, tabletů a GPS navigací při přenášení zajistí široká nabídka ochraných obalů, pouzder a tašek. Mimo klasických tašek na notebook do ruky či na rameno lze zvolit elegantní batoh nebo dámskou kabelku.

Další doplňky

Nabídka PC příslušenství zahrnuje jednoduché reproduktory i náročnější verze se subwooferem, sluchátka, náhlavní soupravy s mikrofonem, webkamery, optické i laserové myši, adaptéry a klávesnice. Samozřejmostí jsou bezdrátové přístroje.

Špičkové produkty za příznivé ceny

makro pro vás připravilo vlastní řadu kvalitních výrobků SIGMA. Klávesnice, myši, reproduktory a další výrobky značky SIGMA představují kvalitu srovnatelnou se zbožím renomovaných firem, kterou ovšem získáte s úsporou až 15 % ceny. Bohatá nabídka téměř 600 druhů výrobků značky SIGMA pokrývá celý kancelářský sortiment, takže si rozhodně vyberete.