Tonery a cartridge

Vyberte si ze sortimentu makro vhodnou náplň pro vaši tiskárnu. Široká nabídka zahruje tonery a cartridge pro všechny běžné typy inkoustových, laserových i multifunkčních přístrojů. Speciální skupinu představují náplně pro tisk fotografií. Vybírat lze originální zboží zavedených značek a výrobců techniky, nebo zvolit srovnatelně kvalitní alternativní spotřební materiál.

Tonery a cartridge

Více o tonerech a cartridgích

Alternativní spotřební materiál

Kdo není ochoten investovat do originálních tonerů a cartridgí výrobců známých značek, může zvolit cenově výhodnější nabídku alternativního spotřebního materiálu ve srovnatelné kvalitě.

Inkoustové tiskárny a multifunkce

Cartridge obsahují tekutý inkoust. Podle typu tiskárny je nutné zvolit příslušný počet barev, pro tisk fotografií se doporučuje vkládat speciální sadu náplní. Barevné cartridge se nabízejí samostatně v sadě a ve výhodnějším balení pro větší objem tisku.

Laserové tiskárny a multifunkce

Tonery se sypkým barvivem pro laserové tiskárny jsou k dispozici samostatné černé či v barevných sadách podle typu tiskárny. Tonery se neliší pouze barevností a kapacitou obsahu, jednotlivé druhy mají i výrazně odlišný tvar.

Zvolte správně

Před koupí nové tiskové náplně či toneru je třeba přesně zjistit značku a model tiskárny. Jednotlivé tiskárny se mohou lišit velikostí, počtem barev i tvarem zásobníků. Označení modelu bývá naštěstí viditelně vyznačeno na tiskárně. V případě pochybností navštivte internetové stránky výrobce.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více