Tonery a cartridge

Vyberte si ze sortimentu makro vhodnou náplň pro vaši tiskárnu. Široká nabídka zahruje tonery a cartridge pro všechny běžné typy inkoustových, laserových i multifunkčních přístrojů. Speciální skupinu představují náplně pro tisk fotografií. Vybírat lze originální zboží zavedených značek a výrobců techniky, nebo zvolit srovnatelně kvalitní alternativní spotřební materiál.

Tonery a cartridge

Více o tonerech a cartridgích

Alternativní spotřební materiál

Kdo není ochoten investovat do originálních tonerů a cartridgí výrobců známých značek, může zvolit cenově výhodnější nabídku alternativního spotřebního materiálu ve srovnatelné kvalitě.

Inkoustové tiskárny a multifunkce

Cartridge obsahují tekutý inkoust. Podle typu tiskárny je nutné zvolit příslušný počet barev, pro tisk fotografií se doporučuje vkládat speciální sadu náplní. Barevné cartridge se nabízejí samostatně v sadě a ve výhodnějším balení pro větší objem tisku.

Laserové tiskárny a multifunkce

Tonery se sypkým barvivem pro laserové tiskárny jsou k dispozici samostatné černé či v barevných sadách podle typu tiskárny. Tonery se neliší pouze barevností a kapacitou obsahu, jednotlivé druhy mají i výrazně odlišný tvar.

Zvolte správně

Před koupí nové tiskové náplně či toneru je třeba přesně zjistit značku a model tiskárny. Jednotlivé tiskárny se mohou lišit velikostí, počtem barev i tvarem zásobníků. Označení modelu bývá naštěstí viditelně vyznačeno na tiskárně. V případě pochybností navštivte internetové stránky výrobce.