Papír

Papír se stal neodmyslitelnou součástí současného života a přes velký nástup elektronických technologií patří stále mezi základní potřeby každého podnikatele. Tisknou se na něj dokumenty, faktury, zápisy, prezentace či fotografie. Pro každou z těchto příležitostí lze vybrat ten nejvhodnější z mnoha druhů papíru, které jsou na trhu k dispozici.

Papírenské zboží

Více o papíru

Xerografický papír barevný

Pro obchodní prezentace a nabídky je k dispozici pestrá škála barevných papírů. Podle potřeb si vyberte balík papíru v jedné barvě či balení obsahující více barev. Vysokou kvalitu za nízkou cenu představují papíry naší značky Sigma.

Fotopapíry

Tisk fotografií mimo specializovaná pracoviště se stává běžným jevem. Pro vaši tiskárnu můžete vybírat fotopapíry o velikosti 10 x 15 cm nebo formátu A4 v gramáži od 200 do 260 g. Atmosféru fotografií podtrhne povrchová úprava papíru se dvěma stupni lesku Satin a Glossy.

Xerografický papír bílý

Nejpoužívanější papír v kanceláři i v domácnosti vhodný pro laserové i inkoustové tiskárny se nabízí ve formátech A3 a A4 a v gramážích od 80 po 160 g. Široký výběr zahrnuje také milimetrové a pauzovací papíry, kreslicí kartóny a recyklované papíry.

Široký výběr

makro pro vás připravilo řadu papírů ARO, která je cenově dostupná a zároveň splní očekávání kvality. Špičkovou kvalitu bez kompromisů představuje řada Sigma, která je ve srovnání se známými značkami cenově výhodnější při stejně vysoké úrovni produktů. Na našich pultech můžete vybírat také zboží od dalších výrobců jako Xerox či HP.