Vyberte si ze sortimentu MAKRO vhodnou náplň pro vaši tiskárnu. Široká nabídka zahruje tonery a cartridge pro všechny běžné typy inkoustových, laserových i multifunkčních přístrojů. Speciální skupinu představují náplně pro tisk fotografií. Vybírat lze originální zboží zavedených značek a výrobců techniky, nebo zvolit srovnatelně kvalitní alternativní spotřební materiál.

Více o tonerech a cartridgích

 • Alternativní spotřební materiál

  Kdo není ochoten investovat do originálních tonerů a cartridgí výrobců známých značek, může zvolit cenově výhodnější nabídku alternativního spotřebního materiálu ve srovnatelné kvalitě.

 • Inkoustové tiskárny a multifunkce

  Cartridge obsahují tekutý inkoust. Podle typu tiskárny je nutné zvolit příslušný počet barev, pro tisk fotografií se doporučuje vkládat speciální sadu náplní. Barevné cartridge se nabízejí samostatně v sadě a ve výhodnějším balení pro větší objem tisku.

 • Laserové tiskárny a multifunkce

  Tonery se sypkým barvivem pro laserové tiskárny jsou k dispozici samostatné černé či v barevných sadách podle typu tiskárny. Tonery se neliší pouze barevností a kapacitou obsahu, jednotlivé druhy mají i výrazně odlišný tvar.

Zvolte správně

Před koupí nové tiskové náplně či toneru je třeba přesně zjistit značku a model tiskárny. Jednotlivé tiskárny se mohou lišit velikostí, počtem barev i tvarem zásobníků. Označení modelu bývá naštěstí viditelně vyznačeno na tiskárně. V případě pochybností navštivte internetové stránky výrobce.Mohli byste také potřebovat

 • Papír

  Papír v MAKRO

  Bílé i barevné papíry do tiskáren a kopírek, fotopapíry, kartony na kreslení i speciální papíry.

 • Tiskárny, scanery

  Tiskárny a scanery v MAKRO

  Tiskárny laserové nebo inkoustové, scanery, multifunkční tiskárny s integrovaným scanerem a kopírkou.

 • Pořadače

  Pořadače v MAKRO

  Pákové, kroužkové a závěsné pořadače z odolného kartonu či plastu v klasickém i moderním designu.

 • Prezentace

  Prezentace v MAKRO

  Vázací stroje, laminovací stroje, řezačky papíru pro domácnosti i velké kanceláře.