Krájecí desky

Krájecí desky jsou nezbytným doplňkem každé kuchyně. Široká nabídka umožňuje zvolit různé typy desek, které se liší použitým výrobním materiálem, tvarem a rozměry. V sortimentu makro najdete pestrý výběr krájecích desek ze dřeva a plastu, které se uplatní v domácnostech i profesionálních gastronomických provozech.

Krájecí desky

Více o krájecích deskách

Bloky

Masivní dřevěné bloky jsou obecně vyšší než běžná kuchyňská prkénka – jejich výška činí obvykle 4–8 cm. Používají se v prvé řadě pro porcování a zpracování masa, proto se nejčastěji využívají v řeznictvích a bývají také běžnou součástí profesionálních kuchyní.

Dřevěné krájecí desky

Klasickou volbou do domácí i profesionální kuchyně jsou tradiční dřevěná prkénka. Vyrábějí se z tvrdého dřeva, často se používá buk, dub, javor nebo teak, oblibu si získává také bambus. Jsou vhodná pro zpracování všech druhů potravin, nehodí se však pro mytí v myčce.

Plastové krájecí desky

K přednostem krájecích desek z tvrdého plastu patří především dlouhá životnost a velmi snadná údržba – běžně je lze mýt v myčce. Řada produktů se vyrábí v různých barevných provedeních, což usnadňuje dodržování pravidel HAACP a zabraňuje vzájemné kontaminaci potravin.

Kvalita vlastních značek

Součástí sortimentu kuchyňského vybavení jsou výrobky našich vlastních značek, jež nabízejí optimální poměr mezi kvalitou a cenou. Jedná se o řady Tarrington House, Horeca Select a ARO, které zahrnují výrobky standardní kvality i luxusní výrobky pro náročné zákazníky za mimořádně výhodné ceny.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více