Nářezové stroje

Nářezové stroje jsou praktickým pomocníkem v profesionálních gastronomických provozech a široké uplatnění mají také v maloobchodech, jejichž nabídka zahrnuje pultový prodej čerstvých uzenin a sýrů. V sortimentu makro najdete pestrý výběr nářezových strojů od prověřených dodavatelů, které se liší použitými materiály, rozměry, mírou doporučené zátěže i různými doplňkovými funkcemi.

Nářezové stroje

Více o nářezových strojích

Manuální nářezové stroje

Nejrozšířenějším a také cenově nejdostupnějším typem jsou manuální nářezové stroje, v jejichž případě se posunování podložky s vybranou surovinou provádí ručně. Tato kategorie zahrnuje bezpočet produktů určených pro nízkou i vysokou zátěž. Liší se materiálem, typem nožů, sílou řezu, bezpečnostními prvky (např. plexisklo) a také hlučností chodu.

Poloautomatické nářezové stroje

Nákladnější variantu představují poloautomatické nářezové stroje, které šetří práci personálu a jsou vhodné pro nepřetržitý provoz. Posunování podložky je automatické a nakrájená surovina volně odpadává do připravené nádoby. Na trhu jsou dostupné i přístroje, jež umožňují volit poloautomatický a manuální režim podle aktuální potřeby.

Řezné kotouče

Pro výrobu krájecích kotoučů se nejčastěji používá nerezová ocel a teflon, který je vhodný i pro krájení sýrů. Novinkou je úprava Ceraclean, která kombinuje umělou pryskyřici a keramické složky, díky čemuž odpuzuje vodu a nečistoty. Na výběr jsou kromě hladkých nožů také vroubkované, které se hodí například pro krájení pečiva.

Odborné poradenství

Kvalifikovaný personál vám na všech pobočkách makro ochotně poradí s výběrem a představí jednotlivé produkty. Doporučí vám vhodné řešení přímo pro vaši provoznu, v němž zohlední konkrétní potřeby vaší restaurace či obchodu. V případě potřeby vám naši zaměstnanci zajistí také objednávku či doručení zvolených výrobků.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více