Ubrusy

Cílem každého podnikatele v gastronomii je spokojený host, který se v jeho podniku cítí dobře a rád se do něj vrací. Vhodně vybraný textil hraje důležitou roli v zařízení interiéru a v celkovém dojmu z restaurace a jeho kvalita může ovlivnit hostův dojem v pozitivním i negativním smyslu. Vyberte si z naší nabídky podle svých představ, vkusu a stylu a přivítejte hosty v příjemném prostředí. Vybrané produkty jsou k dispozici přímo v prodejnách makro, ostatní sortiment vám rádi zajistíme na objednávku.

Ubrusy

Více o ubrusech

Ubrusy

V sortimentu textilu najdete klasické bílé ubrusy, dekorované jemným vzorem i zářivě barevné. Vybírat můžete z odlišných materiálů a rozměrů. Zvolené čtvercové nebo obdélníkové ubrusy lze doplnit běhounem či látkovým prostíráním.

Rautové sukně

Nabídku rautových sukní ocení majitelé cateringových společností či restaurací, jejichž služby zahrnují oslavy a bankety. Různě skládané rautové sukně o rozměru 300 x 72 cm působí velmi esteticky a jsou nenáročné na údržbu.

Banketové ubrusy

Ubrusy vyrobené z bavlny či polyesteru nabízíme v různých velikostech a barvách. Využijete je k zakrytí velkých kulatých stolů či menších stolků na nožce, u nichž hosté během recepce či banketu popíjejí víno nebo konzumují občerstvení.

Kvalita vlastní značky

Pro potřeby restaurací a hotelů jsme vyvinuli vlastní produktovou řadu H-Line, jejímž prostřednictvím uspokojíte náročné požadavky svých hostů bez zbytečných výdajů navíc. Řada H-line zahrnuje široké spektrum výrobků, jež se vyznačují vysokou kvalitou zpracování za výhodné ceny – od restauračního textilu přes porcelán a příbory až po koupelnové doplňky.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více