Ubrusy

Cílem každého podnikatele v gastronomii je spokojený host, který se v jeho podniku cítí dobře a rád se do něj vrací. Vhodně vybraný textil hraje důležitou roli v zařízení interiéru a v celkovém dojmu z restaurace a jeho kvalita může ovlivnit hostův dojem v pozitivním i negativním smyslu. Vyberte si z naší nabídky podle svých představ, vkusu a stylu a přivítejte hosty v příjemném prostředí. Vybrané produkty jsou k dispozici přímo v prodejnách makro, ostatní sortiment vám rádi zajistíme na objednávku.

Ubrusy

Více o ubrusech

Ubrusy

V sortimentu textilu najdete klasické bílé ubrusy, dekorované jemným vzorem i zářivě barevné. Vybírat můžete z odlišných materiálů a rozměrů. Zvolené čtvercové nebo obdélníkové ubrusy lze doplnit běhounem či látkovým prostíráním.

Rautové sukně

Nabídku rautových sukní ocení majitelé cateringových společností či restaurací, jejichž služby zahrnují oslavy a bankety. Různě skládané rautové sukně o rozměru 300 x 72 cm působí velmi esteticky a jsou nenáročné na údržbu.

Banketové ubrusy

Ubrusy vyrobené z bavlny či polyesteru nabízíme v různých velikostech a barvách. Využijete je k zakrytí velkých kulatých stolů či menších stolků na nožce, u nichž hosté během recepce či banketu popíjejí víno nebo konzumují občerstvení.

Kvalita vlastní značky

Pro potřeby restaurací a hotelů jsme vyvinuli vlastní produktovou řadu H-Line, jejímž prostřednictvím uspokojíte náročné požadavky svých hostů bez zbytečných výdajů navíc. Řada H-line zahrnuje široké spektrum výrobků, jež se vyznačují vysokou kvalitou zpracování za výhodné ceny – od restauračního textilu přes porcelán a příbory až po koupelnové doplňky.