Porcelán

V makro naleznete široký výběr porcelánového nádobí, z něhož si můžete vybrat podle svého vkusu i finančních možností. Sortiment zahrnuje kompletní sady i kusový porcelán v různých kvalitativních i cenových relacích – od šálků na kávu a čaj, přes polévkové misky a talíře až po zapékací nádoby a podnosy.

Porcelán

Více o porcelánu

Hotelový porcelán

Pro potřeby hotelů a penzionů nabízíme ucelené sady kvalitního porcelánu za velmi výhodné ceny, které splňují požadavky náročného provozu. Porcelánový sortiment makro je odolný vůči vysokým teplotám i častému používání a lze jej mýt v myčce. Vybrané produkty je možné nechat potisknout vámi zvoleným logem nebo jiným dekoračním prvkem.

 Servírovací porcelán

Prezentace pokrmů je nedílnou součástí kuchařského umění a výběr porcelánu může výsledný dojem pozdvihnout i zkazit. Při výběru servírovacího nádobí je proto třeba věnovat pozornost nejen kvalitě provedení, ale i estetickému souladu se zařízením interiéru. V makro nabízíme porcelán klasický, tematický i v moderním designu podle nových trendů.

Speciální porcelán

Sortiment porcelánu zahrnuje vedle šálků, talířů či misek i další produkty, které se uplatní při přípravě pokrmů a jejich podávání. Patří sem například zapékací misky různých velikostí a tvarů, pečicí formy, dále mísy na polévky, servírovací lžičky, rozličné druhy podnosů a také elegantní etažéry na cukroví a dezerty.

Exkluzivně v makro

V sortimentu porcelánu najdete také výrobky našich vlastních značek, jež nabízejí optimální poměr mezi kvalitou a cenou. Pod značkou ARO se skrývají produkty standardní kvality za bezkonkurenční ceny, produktová řada H-line zahrnuje kompletní vybavení pro všechny typy ubytovacích zařízení – kromě porcelánu jsou to příbory, sklenice, restaurační textil či koupelnové doplňky. Kvalifikovaný personál vám na všech pobočkách makro ochotně poradí s výběrem, představí jednotlivé produkty a doporučí vhodné řešení přímo pro vaši provozovnu. V případě potřeby vám naši zaměstnanci zajistí objednávku či doručení zvolených výrobků.