Porcelán

V makro naleznete široký výběr porcelánového nádobí, z něhož si můžete vybrat podle svého vkusu i finančních možností. Sortiment zahrnuje kompletní sady i kusový porcelán v různých kvalitativních i cenových relacích – od šálků na kávu a čaj, přes polévkové misky a talíře až po zapékací nádoby a podnosy.

Porcelán

Více o porcelánu

Hotelový porcelán

Pro potřeby hotelů a penzionů nabízíme ucelené sady kvalitního porcelánu za velmi výhodné ceny, které splňují požadavky náročného provozu. Porcelánový sortiment makro je odolný vůči vysokým teplotám i častému používání a lze jej mýt v myčce. Vybrané produkty je možné nechat potisknout vámi zvoleným logem nebo jiným dekoračním prvkem.

 Servírovací porcelán

Prezentace pokrmů je nedílnou součástí kuchařského umění a výběr porcelánu může výsledný dojem pozdvihnout i zkazit. Při výběru servírovacího nádobí je proto třeba věnovat pozornost nejen kvalitě provedení, ale i estetickému souladu se zařízením interiéru. V makro nabízíme porcelán klasický, tematický i v moderním designu podle nových trendů.

Speciální porcelán

Sortiment porcelánu zahrnuje vedle šálků, talířů či misek i další produkty, které se uplatní při přípravě pokrmů a jejich podávání. Patří sem například zapékací misky různých velikostí a tvarů, pečicí formy, dále mísy na polévky, servírovací lžičky, rozličné druhy podnosů a také elegantní etažéry na cukroví a dezerty.

Exkluzivně v makro

V sortimentu porcelánu najdete také výrobky našich vlastních značek, jež nabízejí optimální poměr mezi kvalitou a cenou. Pod značkou ARO se skrývají produkty standardní kvality za bezkonkurenční ceny, produktová řada H-line zahrnuje kompletní vybavení pro všechny typy ubytovacích zařízení – kromě porcelánu jsou to příbory, sklenice, restaurační textil či koupelnové doplňky. Kvalifikovaný personál vám na všech pobočkách makro ochotně poradí s výběrem, představí jednotlivé produkty a doporučí vhodné řešení přímo pro vaši provozovnu. V případě potřeby vám naši zaměstnanci zajistí objednávku či doručení zvolených výrobků.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více