Příbory

V makro je pro vás připraven široký sortiment příborů v rozličných provedeních. Nejčastěji využívaným výrobním materiálem je nerezavějící ocel, která je velmi odolná a snadno se udržuje. Luxusnější variantou jsou příbory postříbřené, pozlacené či satinované, které vyžadují citlivější péči. Při nákupu je třeba vzít v úvahu plánované použití a také vytížení příborů s ohledem na konkrétní provoz.

Příbory

Více o příborech

Doplňky

K ukládání tohoto druhu nádobí nejlépe slouží klasický plastový nebo dřevěný příborník, který je velmi přehledný a každý typ příborů v něm má svůj určený prostor. Alternativou jsou zásobníky (nejčastěji plastové a kovové), do nichž se příbory ukládají nastojato.

Kompletní sady

Praktickým řešením pro restaurace i domácnosti je nákup příborové sady, která obsahuje základní či rozšířenou sestavu. K dispozici jsou v různých početních variantách, z nichž si můžete vybrat přesně podle svých potřeb a požadavků. Sady obvykle obsahují 4, 5, 24, 36 nebo 64 kusů.

Speciální příbory

K vybavení každé dobré restaurace patří také speciální druhy příborů určené pro konzumaci či servírování konkrétních pokrmů. Řadí se sem například nože na steak a na ryby, party lžíce na nápoje nebo tzv. fingerfood, nejrůznější lžičky na zmrzlinu a vejce případně překládací příbory.

Exkluzivně v makro

Součástí sortimentu příborů jsou výrobky našich vlastních značek, jež nabízejí optimální poměr mezi kvalitou a cenou. Jedná se o řady Tarrington House, Horeca Select a ARO, které zahrnují výrobky standardní kvality i luxusní výrobky pro náročné zákazníky za mimořádně výhodné ceny. Pro potřeby restaurací a hotelů jsme vyvinuli vlastní produktovou řadu H-Line, jejímž prostřednictvím uspokojíte požadavky svých hostů bez zbytečných výdajů. Kromě příborů naleznete pod touto značkou také sortiment restauračního textilu, dále sklo a porcelán nebo koupelnové doplňky.