Příbory

V makro je pro vás připraven široký sortiment příborů v rozličných provedeních. Nejčastěji využívaným výrobním materiálem je nerezavějící ocel, která je velmi odolná a snadno se udržuje. Luxusnější variantou jsou příbory postříbřené, pozlacené či satinované, které vyžadují citlivější péči. Při nákupu je třeba vzít v úvahu plánované použití a také vytížení příborů s ohledem na konkrétní provoz.

Příbory

Více o příborech

Doplňky

K ukládání tohoto druhu nádobí nejlépe slouží klasický plastový nebo dřevěný příborník, který je velmi přehledný a každý typ příborů v něm má svůj určený prostor. Alternativou jsou zásobníky (nejčastěji plastové a kovové), do nichž se příbory ukládají nastojato.

Kompletní sady

Praktickým řešením pro restaurace i domácnosti je nákup příborové sady, která obsahuje základní či rozšířenou sestavu. K dispozici jsou v různých početních variantách, z nichž si můžete vybrat přesně podle svých potřeb a požadavků. Sady obvykle obsahují 4, 5, 24, 36 nebo 64 kusů.

Speciální příbory

K vybavení každé dobré restaurace patří také speciální druhy příborů určené pro konzumaci či servírování konkrétních pokrmů. Řadí se sem například nože na steak a na ryby, party lžíce na nápoje nebo tzv. fingerfood, nejrůznější lžičky na zmrzlinu a vejce případně překládací příbory.

Exkluzivně v makro

Součástí sortimentu příborů jsou výrobky našich vlastních značek, jež nabízejí optimální poměr mezi kvalitou a cenou. Jedná se o řady Tarrington House, Horeca Select a ARO, které zahrnují výrobky standardní kvality i luxusní výrobky pro náročné zákazníky za mimořádně výhodné ceny. Pro potřeby restaurací a hotelů jsme vyvinuli vlastní produktovou řadu H-Line, jejímž prostřednictvím uspokojíte požadavky svých hostů bez zbytečných výdajů. Kromě příborů naleznete pod touto značkou také sortiment restauračního textilu, dále sklo a porcelán nebo koupelnové doplňky.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více