Třídění a archivace

Přehledně založené dokumenty šetří podnikatelům čas a usnadňují komunikaci s úřady. Dobře zorganizovaný a flexibilní archivační systém si musí vytvořit každá firma sama – makro však poskytne široké množství pomůcek, které vám s archivací pomohou. Archivační potřeby je vhodné volit i s ohledem na jejich estetickou roli v interiéru kanceláře.

Třídění a archivace

Více o třídění a archivaci

Pro každou příležitost

V makro najdete různé řady archivačních systémů od jednoduchých na běžné používání, přes výrobky ze 100% biologicky odbouratelných materiálů po exkluzivní kolekce vhodné pro reprezentativní příležitosti.

Jak archivovat

Archivační systémy nabízejí nepřeberné množství způsobů uchovávání. Zatímco pořadače a spisové desky se hodí na listiny, které je třeba mít snadno po ruce, archivační krabice a boxy představují pohodlnou a bezpečnou cestu pro dlouhodobé ukládání.

Výběr pořadače

Při výběru pořadače je třeba důkladně promyslet, jaký upínací systém zvolit. Pro pákové a kroužkové pořadače lze použít stejné prospektové obaly, kdežto závěsné pořadače vyžadují odlišný typ obalů a desek.

Špičkové produkty za příznivé ceny

makro pro vás připravilo vlastní značku kvalitního zboží za dostupnější cenu. Značka SIGMA přináší téměř 600 druhů kancelářských potřeb ve značkové kvalitě, které získáte až o 15 % levněji. Široká nabídka výrobků SIGMA zahrnuje vše od fotopapírů, archivačních desek a stolních doplňků do kanceláře po laminátory, vazače, trezory a kancelářská křesla, takže si snadno vybere místní živnostník i mezinárodní firma.