Třídění a archivace

Přehledně založené dokumenty šetří podnikatelům čas a usnadňují komunikaci s úřady. Dobře zorganizovaný a flexibilní archivační systém si musí vytvořit každá firma sama – makro však poskytne široké množství pomůcek, které vám s archivací pomohou. Archivační potřeby je vhodné volit i s ohledem na jejich estetickou roli v interiéru kanceláře.

Třídění a archivace

Více o třídění a archivaci

Pro každou příležitost

V makro najdete různé řady archivačních systémů od jednoduchých na běžné používání, přes výrobky ze 100% biologicky odbouratelných materiálů po exkluzivní kolekce vhodné pro reprezentativní příležitosti.

Jak archivovat

Archivační systémy nabízejí nepřeberné množství způsobů uchovávání. Zatímco pořadače a spisové desky se hodí na listiny, které je třeba mít snadno po ruce, archivační krabice a boxy představují pohodlnou a bezpečnou cestu pro dlouhodobé ukládání.

Výběr pořadače

Při výběru pořadače je třeba důkladně promyslet, jaký upínací systém zvolit. Pro pákové a kroužkové pořadače lze použít stejné prospektové obaly, kdežto závěsné pořadače vyžadují odlišný typ obalů a desek.

Špičkové produkty za příznivé ceny

makro pro vás připravilo vlastní značku kvalitního zboží za dostupnější cenu. Značka SIGMA přináší téměř 600 druhů kancelářských potřeb ve značkové kvalitě, které získáte až o 15 % levněji. Široká nabídka výrobků SIGMA zahrnuje vše od fotopapírů, archivačních desek a stolních doplňků do kanceláře po laminátory, vazače, trezory a kancelářská křesla, takže si snadno vybere místní živnostník i mezinárodní firma.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více