Papírenské zboží

Papír a papírenské zboží patří v každé firmě k nejdůležitějším produktům denní spotřeby. Vypisování objednávek a faktur, tištění výdajových dokladů, korespondence s úřady i obchodními partnery nemine žádný maloobchod, restauraci, hotel ani jinou společnost. Mnozí podnikatelé navíc stále tisknou důležité dokumenty na papír a v této podobě je také archivují.

Papírenské zboží

Více o papírenském zboží

Výběr obálky

Každodenní práci podnikatele usnadní samolepicí obálky na dopisy různých formátů. Zvolit si můžete obálky s okénkem, plné pro nalepení adresy nebo s doručenkou, obálky na CD, kartonové obálky či obálky s bublinkovou výplní.

ARO a Sigma

Vlastní značky makro nabízejí široký sortiment papírenského zboží, který zahrnuje mimo jiné papíry do tiskáren i kopírek, pokladní kotoučky, faxový papír, bloky, obálky a etikety různých druhů a formátů.

Výběr papíru

V bohaté nabídce makro si na jednom místě pohodlně vyberete bílý či barevný papír pro inkoustové i laserové tiskárny, papír šetrný k životnímu prostředí, rýsovací karton, milimetrový papír nebo fotopapíry s vysokým leskem.

Špičková kvalita v makro

makro pro své zákazníky pečlivě vybírá produkty, které jsou nejen cenově dostupné, ale také splňují mezinárodní standardy kvality označované normami ISO. Normy ISO sledují odolnost papíru vůči chemickým a fyzikálním změnám a čitelnost vytištěného textu. Vedle kvality papíru hledí normy na to, aby proces výroby nezatěžoval životní prostředí. Papíry Sigma jsou registrovány v systému enviromentálního řízení a auditu EMAS.