Papírenské zboží

Papír a papírenské zboží patří v každé firmě k nejdůležitějším produktům denní spotřeby. Vypisování objednávek a faktur, tištění výdajových dokladů, korespondence s úřady i obchodními partnery nemine žádný maloobchod, restauraci, hotel ani jinou společnost. Mnozí podnikatelé navíc stále tisknou důležité dokumenty na papír a v této podobě je také archivují.

Papírenské zboží

Více o papírenském zboží

Výběr obálky

Každodenní práci podnikatele usnadní samolepicí obálky na dopisy různých formátů. Zvolit si můžete obálky s okénkem, plné pro nalepení adresy nebo s doručenkou, obálky na CD, kartonové obálky či obálky s bublinkovou výplní.

ARO a Sigma

Vlastní značky makro nabízejí široký sortiment papírenského zboží, který zahrnuje mimo jiné papíry do tiskáren i kopírek, pokladní kotoučky, faxový papír, bloky, obálky a etikety různých druhů a formátů.

Výběr papíru

V bohaté nabídce makro si na jednom místě pohodlně vyberete bílý či barevný papír pro inkoustové i laserové tiskárny, papír šetrný k životnímu prostředí, rýsovací karton, milimetrový papír nebo fotopapíry s vysokým leskem.

Špičková kvalita v makro

makro pro své zákazníky pečlivě vybírá produkty, které jsou nejen cenově dostupné, ale také splňují mezinárodní standardy kvality označované normami ISO. Normy ISO sledují odolnost papíru vůči chemickým a fyzikálním změnám a čitelnost vytištěného textu. Vedle kvality papíru hledí normy na to, aby proces výroby nezatěžoval životní prostředí. Papíry Sigma jsou registrovány v systému enviromentálního řízení a auditu EMAS.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více