Kancelářské potřeby

Kancelářské potřeby představují nejobsáhlejší kapitolu kancelářského sortimentu. V této kategorii je zahrnuto vše od nejmenších drobností po důležité vybavení, bez něhož by žádná kancelář nemohla fungovat. Seznamte se s šíří naší nabídky psacích potřeb, pravítek, lepidel, lepenek, děrovaček a sešívaček a zvolte zboží, které nejlépe odpovídá vašemu vkusu, pracovním návykům a potřebám.

Kancelářské potřeby

Více o kancelářských potřebách

Výběr psacích potřeb

Používání psacích potřeb je velmi individuální záležitost. Někdo dává přednost stolu plnému levných rollerů a popisovačů, aniž by počítal ztráty. Jiný si zakládá na kvalitní multifunkční tužce nebo peru, které opatruje v náprsní kapse či kabelce a nikomu je nepůjčuje. V makro je připraven široký výběr pro každého zákazníka.

Výběr orientačních systémů

Orientační značení bývá neprávem přehlíženo, přestože tvoří výraznou součást interiéru kanceláří. Značení únikových cest a hasicích přístrojů je dané zákonem, vkusné a srozumitelné označení toalet, prostoru pro kuřáky či zákazu vstupu pomáhá předejít nedopatřením a zlepšuje mezilidské vztahy.

Výběr lepicích pásek

Lepicí pásky mají v kanceláři díky mnoha možnostem využití nezastupitelné místo. Pevné lepicí pásky a nenápadné průhledné lepenky doplňují oboustranné lepicí pásky či polštářky, které podle typu dokáží udržet na místě předměty různé hmotnosti, aniž by byl spoj viditelný.

Špičkové produkty za příznivé ceny

makro pro vás připravilo vlastní značku kvalitního zboží za dostupnější cenu. Značka SIGMA přináší téměř 600 druhů kancelářských potřeb ve značkové kvalitě, které získáte až o 15 % levněji. Široká nabídka výrobků SIGMA zahrnuje vše od fotopapírů, archivačních desek a stolních doplňků do kanceláře po laminátory, vazače, trezory a kancelářská křesla, takže si snadno vybere místní živnostník i mezinárodní firma.