Kancelářská křesla

Kvalitní židle k pracovnímu stolu je investice, která se z důvodu dlouhodobého sezení opravdu vyplatí a pozitivně se projeví především na stavu zad a páteře. Výběr musí proto splňovat náročnější kritéria než v případě křesla k příležitostnému sezení. Výška a sklon sedáku a opěrek by měla být individuálně nastavitelná podle velikosti těla.

Kancelářská křesla

Více o kancelářských křeslech

Kancelářská křesla

Kromě ergonomického sedáku a podpory zad mohou být kancelářská křesla vybavena nastavitelnou opěrkou na hlavu a ruce. Výšku sedáku a područek lze regulovat. Podstavec křesla je opatřen kolečky a houpacím mechanismem. Vybírat lze ze široké nabídky potahových látek.

Kancelářské židle

Kancelářské židle mají ergonomicky tvarovaný sedák a opěradlo podporující velkou část zad. Podstavec je opatřen kolečky šetrnými k různým typům podlah. Výška sedáku je nastavitelná stejně jako houpací mechanismus. K židlím lze dokoupit opěrky rukou.

Konferenční židle

Konferenční židle a lavice s ergonomicky tvarovaným opěradlem i sedákem nemají pohyblivé části a jsou určeny k pohodlnému sezení v zasedacích místnostech, recepcích nebo čekárnách. Nabídka zahrnuje různé barvy potahů.

Vyberte si kvalitu

Elegantní kancelářská křesla SIGMA nabízejí každodenní pohodlné sezení, které nebude zatěžovat vaše záda. Kvalitní kancelářská křesla SIGMA mají nastavitelný úhel sedáku a opěrky, pojízdná kolečka a houpací mechanismus.