Osvětlení

makro nabízí široký sortiment svítidel a světelných zdrojů vhodných pro vybavení kanceláře i domova. Vybírat lze svítidla pro umístění na strop nebo stěnu, nabídku výrazných solitérů doplňují nenápadná světla. Stolní lampy dodají potřebné osvětlení pracovnímu místu, stojací lampy vytvoří atmosféru v místnosti.

Osvětlení

Více o osvětlení

Stolní a stojací lampy

Pracovní lampa je sice důležitým pomocníkem při práci, zároveň však zastává roli výrazného doplňku v rámci interiéru, proto je třeba ji volit nejen podle možnosti dosahu a světelného zdroje, ale také podle vnější barvy a designu.

Světelné zdroje

V makro najdete širokou nabídku světelných zdrojů do stolních i stropních lamp. Vybírat lze LED, halogenové nebo úsporné žárovky a zářivky, které vydávají studenou i teplou bílou barvu světla. K dispozici jsou jednotlivě i ve výhodných baleních po více kusech.

Stropní a nástěnná svítidla

Nástěnná, závěsná či přisazená stropní svítidla zajistí hlavní osvětlení místnosti. V současnosti se již nespoléhá na jediné hlavní svítidlo, ale upřednostňuje se systém více svítidel, který v místnosti vytvoří stejnoměrné rozptýlené světlo.

Správné světlo

Nedostatečné osvětlení v kanceláři vede k únavě očí, nevhodné světlo může zrak i poškodit. Kancelář by měla být osvětlena rozptýleným stejnoměrným svitem z centrálního zdroje, stolní lampa pak slouží k podpoře pracovního místa. Zdroj stolní lampy nesmí oslňovat, na pravákovu pracovní plochu by lampa měla svítit zleva, na levákovu opačně.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více