Prezentační potřeby

Srozumitelné a přesvědčivé prezentování myšlenek, pravidel či výsledků vlastní práce kolegům a klientům je důležitou součástí dobré firemní komunikace. Tabule a flipcharty poskytnou prostor pro představení důležitých faktů během obchodní schůzky, nástěnky připomenou podstatné informace všem v kanceláři.

Prezentační potřeby

Více o prezentačních potřebách

Flipcharty a příslušenství

Flipchart tabule opatřené klipem na blok papíru jsou skládací, takže se mohou sestavit jen v případě potřeby. Lze měnit jejich výšku a dají se libovolně přesunovat po kanceláři. Nabídka zahrnuje také náhradní bloky a vhodné popisovače.

Připínáčky a magnety

Ploché kovové i barevné připínáčky se uplatní na korkových tabulích. Připínáčky s plastovým držadlem se snadno drží, takže se hodí pro častější manipulaci. Magnety na kovové či skleněné magnetické nástěnky se nabízejí v sadách po více kusech a mají různé barvy a velikosti.

Nástěnky

Korkové tabule v rámu se dají pověsit na závěs nebo pomocí samolepicí zadní strany přímo na zeď, dveře či skříň. Kovové magnetické nástěnky jsou popisovatelné omyvatelnými fixy. Skleněné magnetické tabule se vyrábějí v bílé, černé nebo červené barvě, takže v kanceláři mohou působit i jako dekorace.

Široký výběr za příznivou cenu

ARO a SIGMA jsou vlastní produktové řady, které makro připravilo pro své náročné zákazníky. ARO přináší kvalitní spotřební zboží za atraktivně nízké ceny, SIGMA představuje výrobky nejvyšší kvality srovnatelné se známými značkami, ale za výhodnější cenu.
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více