Věšáky a koše

Věšáky, stojany a odpadkové koše pomohou při organizaci kanceláře a navození optického dojmu, že je místnost uklizená. Věšák se postará o kabáty nebo ručníky, prezentační stojany nenásilně nabídnou tištěné materiály, koše shromáždí veškeré odpadky a již nepotřebné materiály a předměty

Věšáky a koše

Více o věšácích a koších

Stojany

V sortimentu makro najdete velké stojany i menší doplňky na stůl. Prezentační stojany na brožury, letáky a další tištěné materiály se hodí do vstupní místnosti společnosti, stolní stojany na tiskoviny mohou doplňovat zasedací místnost.

Koše

Otevřené odpadkové koše z plastu a kovu jsou vhodné pod psací stůl pro běžnou kancelářskou práci. Na viditelnější místa patří spíše odpadkové koše s výkyvným víkem nebo na pedál, které brání pohledu na odpadky i případnému šíření nepříjemného zápachu.

Věšáky

Široká nabídka zahrnuje stojací věšáky na kabáty a ramínka se svršky. Nástěnné věšáky a háčky sloužící k zavěšení oděvů i kancelářských pomůcek lze připevnit mechanicky nebo pomocí samolepicí části. Na výběr je i velká škála šatních ramínek.

Vyberte si kvalitu

Pro náročné zákazníky makro připravilo vlastní řadu SIGMA kvalitativně srovnatelnou s výrobky zavedených značek, ovšem za cenově výhodnějších podmínek. Sortiment značky SIGMA obsahuje téměř 600 výrobků, mezi něž patří i elegantní odpadkové koše z kovového drátu.
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více