Věšáky a koše

Věšáky, stojany a odpadkové koše pomohou při organizaci kanceláře a navození optického dojmu, že je místnost uklizená. Věšák se postará o kabáty nebo ručníky, prezentační stojany nenásilně nabídnou tištěné materiály, koše shromáždí veškeré odpadky a již nepotřebné materiály a předměty

Věšáky a koše

Více o věšácích a koších

Stojany

V sortimentu makro najdete velké stojany i menší doplňky na stůl. Prezentační stojany na brožury, letáky a další tištěné materiály se hodí do vstupní místnosti společnosti, stolní stojany na tiskoviny mohou doplňovat zasedací místnost.

Koše

Otevřené odpadkové koše z plastu a kovu jsou vhodné pod psací stůl pro běžnou kancelářskou práci. Na viditelnější místa patří spíše odpadkové koše s výkyvným víkem nebo na pedál, které brání pohledu na odpadky i případnému šíření nepříjemného zápachu.

Věšáky

Široká nabídka zahrnuje stojací věšáky na kabáty a ramínka se svršky. Nástěnné věšáky a háčky sloužící k zavěšení oděvů i kancelářských pomůcek lze připevnit mechanicky nebo pomocí samolepicí části. Na výběr je i velká škála šatních ramínek.

Vyberte si kvalitu

Pro náročné zákazníky makro připravilo vlastní řadu SIGMA kvalitativně srovnatelnou s výrobky zavedených značek, ovšem za cenově výhodnějších podmínek. Sortiment značky SIGMA obsahuje téměř 600 výrobků, mezi něž patří i elegantní odpadkové koše z kovového drátu.