Drobné kancelářské potřeby

Drobné kancelářské potřeby zpříjemňují práci s dokumenty a pomáhají udržovat pořádek na pracovním stole i v písemnostech. Uživatelé z řad kancelářských pracovníků i školní mládeže jistě ocení atraktivní barevnou podobu i plastové součásti po snadný úchop.

Drobné kancelářské potřeby

Více o drobných kancelářských potřebách

Nůžky a nože

V sortimentu nůžek lze vybírat z produktů s ergonomickým držadlem z plastu, které nezatěžuje ruce, nebo z vysoce odolných celokovových nůžek. Nůž na dopisy najde využití v místech, kudy prochází množství pošty. Odlamovací nože jsou v prodeji jednotlivě nebo v sadách po více kusech.

Připínáčky, klipy, sponky

Klipy a sponky na dokumenty slouží pro snadné spojení více listů papíru. Barevné gumičky, špendlíky, kolíčky a připínáčky připevní a vizuálně odliší jednotlivé typy poznámek. V nabídce jsou samostatně nebo v sadě obsahující dva druhy výrobků.

Stojánky na vizitky a psací potřeby

Stojánky na psací potřeby umožní mít neustále na dosah oblíbenou propisovací tužku nebo pero a zároveň předcházejí nepořádku na psacím stole. Vizitkovníky udrží přehled v obchodních kontaktech, jednoduše se s nimi manipuluje a snadno se doplňují.

Široký výběr za příznivou cenu

makro pro své zákazníky připravilo vlastní značku kvalitního zboží za dostupnější ceny. Široká nabídka řady SIGMA obsahuje téměř 600 produktů kancelářských potřeb v kvalitě značkového zboží, ovšem za cenu až o 15 % nižší.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více