Archivační systémy

Součástí kancelářského provozu je řada písemností a dokumentů, které není nutné mít neustále po ruce, ale je třeba je uchovávat. Pro takový účel poslouží archivační boxy, krabice či kontejnery z odolné lepenky, které dokumenty bezpečně ochrání před dlouhodobým pobytem ve skladu či suchém sklepě.

Artchivační systémy

Více o archivačních systémech

Archivační boxy

Různě široké kartonové boxy a plastové stojany na ukládání dokumentů nebo časopisů mají otevřený přístup shora, takže jsou vhodné na častěji používané tiskoviny. Mohou stát na psacím stole nebo se dají založit do police. Některé kusy se vyznačují popisovatelným štítkem na hřbetě, jiné elegantním designem.

Archivační kontejnery

Archivační kontejnery ze silného kartonu jsou připraveny na zátěž až 30 kg. Některé typy se hodí na horizontální či vertikální ukládání písemností, archivační kontejnery s víkem či otvíráním zpředu jsou určeny na skladování pořadačů různých velikostí. Kontejnery jsou opatřeny bočními otvory pro snadné přenášení.

Krabice s víkem

Krabice s odkládacím či klopovým víkem snesou zátěž až 30 kg a jsou připraveny uskladnit písemnosti z kanceláře či domácnosti. Klopové krabice balené po pěti kusech mají také nosnost až 30 kg, ovšem díky různým rozměrům mají téměř univerzální použití.

Vyberte si

Kancelářský sortiment makro obsahuje dvě vlastní produktové řady. Značka ARO představuje cenově dostupné produkty, které splní očekávání standardní kvality. Nejvyšší kvalitu bez kompromisů pak přináší řada SIGMA, která nabízí zboží srovnatelné se zavedenými značkami, ale za cenově výhodnějších podmínek.