Prospektové obaly

Průhledné fólie spolehlivě ochrání dokumenty před poškozením. Prospektové obaly s postranním euroděrováním slouží k bezpečnému uložení písemností do pořadačů, zakládací obaly se hodí na volně uložené dokumenty, případně na jejich přenášení v tašce. Barevné zakládací obaly pomohou při předávání nabídek či stručné prezentaci.

Prospektové obaly

Více o prospektových obalech

L obaly

Prospektové obaly otevřené nahoře a po straně umožňují snazší manipulaci s dokumenty. Mohou být opatřeny euroděrováním pro zakládání do pořadačů. Vybírat lze obaly formátu A4 nebo A5 s různou sílou fólie. Barevné prospektové obaly typu L najdou uplatnění při třídění nebo prezentaci.

Speciální obaly

Prospektové obaly s oddělenými kapsami umožňují archivovat CD nebo vizitky v pořadačích, a to samostatně, nebo v kombinaci se souvisejícími dokumenty. Prospektové obaly s klopou ve formátu A4, B4 jsou vyrobeny ze silnější fólie pro ukládání více listů zároveň.

U obaly

Prospektové obaly s vkládacím otvorem pouze v horní části mohou být opatřené euroděrováním pro ukládání do pořadačů. Vedle formátu A3, A4 a A5 lze vybrat různou sílu fólie nebo čirý a matný povrch. Obaly XXL pojmou větší množství listů papíru, barevné obaly napomohou rozlišení dokumentů.

Vyberte si

Široká nabídka prospektových obalů značek ARO a SIGMA uspokojí všechny nároky na bezpečné ukládání dokumentů. Značka ARO přináší očekávanou kvalitu za atraktivní cenu, zatímco značka SIGMA nabízí zboží nejvyšší kvality srovnatelné se zavedenými výrobci, ale s úsporou až 15 % ceny.