Prospektové obaly

Průhledné fólie spolehlivě ochrání dokumenty před poškozením. Prospektové obaly s postranním euroděrováním slouží k bezpečnému uložení písemností do pořadačů, zakládací obaly se hodí na volně uložené dokumenty, případně na jejich přenášení v tašce. Barevné zakládací obaly pomohou při předávání nabídek či stručné prezentaci.

Prospektové obaly

Více o prospektových obalech

L obaly

Prospektové obaly otevřené nahoře a po straně umožňují snazší manipulaci s dokumenty. Mohou být opatřeny euroděrováním pro zakládání do pořadačů. Vybírat lze obaly formátu A4 nebo A5 s různou sílou fólie. Barevné prospektové obaly typu L najdou uplatnění při třídění nebo prezentaci.

Speciální obaly

Prospektové obaly s oddělenými kapsami umožňují archivovat CD nebo vizitky v pořadačích, a to samostatně, nebo v kombinaci se souvisejícími dokumenty. Prospektové obaly s klopou ve formátu A4, B4 jsou vyrobeny ze silnější fólie pro ukládání více listů zároveň.

U obaly

Prospektové obaly s vkládacím otvorem pouze v horní části mohou být opatřené euroděrováním pro ukládání do pořadačů. Vedle formátu A3, A4 a A5 lze vybrat různou sílu fólie nebo čirý a matný povrch. Obaly XXL pojmou větší množství listů papíru, barevné obaly napomohou rozlišení dokumentů.

Vyberte si

Široká nabídka prospektových obalů značek ARO a SIGMA uspokojí všechny nároky na bezpečné ukládání dokumentů. Značka ARO přináší očekávanou kvalitu za atraktivní cenu, zatímco značka SIGMA nabízí zboží nejvyšší kvality srovnatelné se zavedenými výrobci, ale s úsporou až 15 % ceny.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více