Desky, rychlovazače, rozlišovače

Desky a pevné obaly na dokumenty tvoří jednu z nejrozsáhlejších skupin kancelářského zboží, která obsahuje produkty mnoha formátů, vyrobené z různých materiálů pro všechny typy příležitostí. Najdete zde vše od jednoduchých rychlovazačů pro každodenní provoz kanceláře až po reprezentativní konferenční desky s mnoha úložnými kapsami.

Desky, rychlovazače, rozlišovače

Více o deskách, rychlovazačích a rozlišovačích

Rozlišovače

Plastové rozlišovače a papírové rozdružovače se dají vkládat do kroužkových i pákových pořadačů, aby pomocí barevných či číselných ukazatelů umožnily odlišit jednotlivé typy dokumentů. Dostatečný prostor zbývá i na doplnění popisu dokumentů.

Desky

Bohatá nabídka papírových i polypropylenových desek pro nejrůznější příležitosti zahrnuje desky s chlopněmi i kapsou, které se dají zavřít na tkanici, gumičku či druk. Vybírat lze z formátů A3 až A7 nebo DL. Pro náročné obchodní schůzky se hodí úložné aktovky s přihrádkami, šité desky nebo konferenční mapy.

Rychlovazače

Papírové nebo polypropylenové desky mají rychlovazací pásku na snadné připevnění listů papíru s postranní perforací. Rychlovazače opatřené sponou do závěsných pořadačů mohou mít přední stranu užší, aby bylo vidět na dokumenty uvnitř. Rychlovazače jsou k dispozici v baleních po jednotlivých barvách nebo v sadě s kombinací barev.

Vyberte si

makro pro vás připravilo dvě vlastní produktové řady ARO a SIGMA, které obsahují mimo jiné širokou nabídku desek, rozlišovačů a rychlovazačů. Značka ARO přináší očekávanou kvalitu za atraktivní cenu, řada SIGMA pak předkládá zboží nejvyšší kvality s úsporou až 15 % nákladů oproti srovnatelnému značkovému zboží.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více