Desky, rychlovazače, rozlišovače

Desky a pevné obaly na dokumenty tvoří jednu z nejrozsáhlejších skupin kancelářského zboží, která obsahuje produkty mnoha formátů, vyrobené z různých materiálů pro všechny typy příležitostí. Najdete zde vše od jednoduchých rychlovazačů pro každodenní provoz kanceláře až po reprezentativní konferenční desky s mnoha úložnými kapsami.

Desky, rychlovazače, rozlišovače

Více o deskách, rychlovazačích a rozlišovačích

Rozlišovače

Plastové rozlišovače a papírové rozdružovače se dají vkládat do kroužkových i pákových pořadačů, aby pomocí barevných či číselných ukazatelů umožnily odlišit jednotlivé typy dokumentů. Dostatečný prostor zbývá i na doplnění popisu dokumentů.

Desky

Bohatá nabídka papírových i polypropylenových desek pro nejrůznější příležitosti zahrnuje desky s chlopněmi i kapsou, které se dají zavřít na tkanici, gumičku či druk. Vybírat lze z formátů A3 až A7 nebo DL. Pro náročné obchodní schůzky se hodí úložné aktovky s přihrádkami, šité desky nebo konferenční mapy.

Rychlovazače

Papírové nebo polypropylenové desky mají rychlovazací pásku na snadné připevnění listů papíru s postranní perforací. Rychlovazače opatřené sponou do závěsných pořadačů mohou mít přední stranu užší, aby bylo vidět na dokumenty uvnitř. Rychlovazače jsou k dispozici v baleních po jednotlivých barvách nebo v sadě s kombinací barev.

Vyberte si

makro pro vás připravilo dvě vlastní produktové řady ARO a SIGMA, které obsahují mimo jiné širokou nabídku desek, rozlišovačů a rychlovazačů. Značka ARO přináší očekávanou kvalitu za atraktivní cenu, řada SIGMA pak předkládá zboží nejvyšší kvality s úsporou až 15 % nákladů oproti srovnatelnému značkovému zboží.