V MAKRO naleznete široký výběr porcelánového nádobí, z něhož si můžete vybrat podle svého vkusu i finančních možností. Sortiment zahrnuje kompletní sady i kusový porcelán v různých kvalitativních i cenových relacích – od šálků na kávu a čaj, přes polévkové misky a talíře až po zapékací nádoby a podnosy.

Tipy z našeho sortimentu

 • Hotelový porcelán H-line

  Hotelový porcelán H-line

  Porcelánové sady H-line splňují nároky na kvalitu, odolnost i estetiku a zahrnují všechny druhy servírovacího nádobí.

 • Servírovací lžička

  Servírovací lžička

  Porcelánové servírovací lžičky jsou ideální pro podávání kanapek a uplatní se zejména během oslav, banketů a rautů.


Více o porcelánu

 • Hotelový porcelán

  Pro potřeby hotelů a penzionů nabízíme ucelené sady kvalitního porcelánu za velmi výhodné ceny, které splňují požadavky náročného provozu. Porcelánový sortiment MAKRO je odolný vůči vysokým teplotám i častému používání a lze jej mýt v myčce. Vybrané produkty je možné nechat potisknout vámi zvoleným logem nebo jiným dekoračním prvkem.

 • Servírovací porcelán

  Prezentace pokrmů je nedílnou součástí kuchařského umění a výběr porcelánu může výsledný dojem pozdvihnout i zkazit. Při výběru servírovacího nádobí je proto třeba věnovat pozornost nejen kvalitě provedení, ale i estetickému souladu se zařízením interiéru. V MAKRO nabízíme porcelán klasický, tematický i v moderním designu podle nových trendů.

 • Speciální porcelán

  Sortiment porcelánu zahrnuje vedle šálků, talířů či misek i další produkty, které se uplatní při přípravě pokrmů a jejich podávání. Patří sem například zapékací misky různých velikostí a tvarů, pečicí formy, dále mísy na polévky, servírovací lžičky, rozličné druhy podnosů a také elegantní etažéry na cukroví a dezerty.

Exkluzivně v MAKRO

V sortimentu porcelánu najdete také výrobky našich vlastních značek, jež nabízejí optimální poměr mezi kvalitou a cenou. Pod značkou ARO se skrývají produkty standardní kvality za bezkonkurenční ceny, produktová řada H-line zahrnuje kompletní vybavení pro všechny typy ubytovacích zařízení – kromě porcelánu jsou to příbory, sklenice, restaurační textil či koupelnové doplňky. Kvalifikovaný personál vám na všech pobočkách MAKRO ochotně poradí s výběrem, představí jednotlivé produkty a doporučí vhodné řešení přímo pro vaši provozovnu. V případě potřeby vám naši zaměstnanci zajistí objednávku či doručení zvolených výrobků.


Další kuchyňské potřeby

 • Příbory

  Příbory v MAKRO

  Sady příborů z kvalitních materiálů nabízíme v základní i rozšířené variantě, doplněné o nože na ryby, máslo atd.

 • Mlýnky na koření

  Mlýnky na koření v MAKRO

  Ruční mlýnky na pepř, sůl či muškátový oříšek nabízíme v několika provedeních vhodných ke stolu i do kuchyně.

 • Vinné sklenice

  Vinné sklenice v MAKRO

  Správně zvolená sklenice podpoří chuť i aroma vybraného vína a umožní hostům si je naplno vychutnat.

 • Ubrusy

  Ubrusy v MAKRO

  Vyberte si z naší široké nabídky ubrusů různých barev a materiálů přesně podle svých představ.