Post-it

Samolepicí pomůcky, u nichž se vžil původní anglický název Post-it, zachytí poznámky a upomínky, předají vzkaz nebo založí vybrané stránky či dokumenty. Takových momentů se během pracovního dne i ve volném čase vystřídá mnoho a stejně bohatá je škála tvarů a barev těchto nepostradatelných kancelářských potřeb.

Post-it

Více o Post-it

Post-it bločky

Samolepicí bločky různých velikostí, odstínů a šířek doplňují balení kombinující více barev. Volit je možné mezi poutavými neonovými barvami i decentními žlutými bločky z recyklovaného papíru. Papírky v bločcích mohou lepit na stejné straně, nebo střídavě na obou stranách.

Post-it záložky

Samolepicí záložky mohou být celobarevné, nebo průsvitné s barevným polem na konci. Bohatá nabídka odlišných balení obsahuje různé velikosti a počet barevných či recyklovaných záložek, z nichž některé se dají popisovat. Záložky s vyznačenou šipkou zřetelně označí konkrétní místo.

Další produkty

Zvýrazňovače a gelová či kuličková pera se zásobníky na samolepicí záložky v držadle umožní snazší organizaci práce a mohou být stále po ruce. Přemístitelné samolepicí etikety v bločku mají různé velikosti a barvy, aby se pořadače či krabice daly jednoduše označit.

Široký výběr

Našim zákazníkům předkládáme bohatou nabídku samolepicích bločků, záložek a doplňků od renomovaných značek. Kvalitní provedení i trvanlivost výrobku představuje hlavní kritéria zařazení do sortimentu makro. Naše vlastní značka Sigma přináší produkty v kvalitě výrobců zvučných jmen, ovšem s úsporou až 15 % ceny.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více