Post-it

Samolepicí pomůcky, u nichž se vžil původní anglický název Post-it, zachytí poznámky a upomínky, předají vzkaz nebo založí vybrané stránky či dokumenty. Takových momentů se během pracovního dne i ve volném čase vystřídá mnoho a stejně bohatá je škála tvarů a barev těchto nepostradatelných kancelářských potřeb.

Post-it

Více o Post-it

Post-it bločky

Samolepicí bločky různých velikostí, odstínů a šířek doplňují balení kombinující více barev. Volit je možné mezi poutavými neonovými barvami i decentními žlutými bločky z recyklovaného papíru. Papírky v bločcích mohou lepit na stejné straně, nebo střídavě na obou stranách.

Post-it záložky

Samolepicí záložky mohou být celobarevné, nebo průsvitné s barevným polem na konci. Bohatá nabídka odlišných balení obsahuje různé velikosti a počet barevných či recyklovaných záložek, z nichž některé se dají popisovat. Záložky s vyznačenou šipkou zřetelně označí konkrétní místo.

Další produkty

Zvýrazňovače a gelová či kuličková pera se zásobníky na samolepicí záložky v držadle umožní snazší organizaci práce a mohou být stále po ruce. Přemístitelné samolepicí etikety v bločku mají různé velikosti a barvy, aby se pořadače či krabice daly jednoduše označit.

Široký výběr

Našim zákazníkům předkládáme bohatou nabídku samolepicích bločků, záložek a doplňků od renomovaných značek. Kvalitní provedení i trvanlivost výrobku představuje hlavní kritéria zařazení do sortimentu makro. Naše vlastní značka Sigma přináší produkty v kvalitě výrobců zvučných jmen, ovšem s úsporou až 15 % ceny.