Děrovačky, sešívačky a řezačky

Nezbytnou součástí třídění dokumentů a přípravy prezentací je ořezávání, sešívání a děrování – dokumenty je třeba přizpůsobit velikosti pořadače, spojit podle potřeby, proděrovat apod.

Děrovačky, sešívačky a řezačky

Více o děrovačkách, sešívačkách a řezačkách

Řezačky

Přesný formát dokumentu pomohou zařídit kotoučové a pákové řezačky. Pro menší kanceláře a domácnosti stačí manuální řezačky, velké provozy ocení profesionální řezačky na elektrický pohon. Podložky řezaček mají předtištěné fotografické formáty a měřidla.

Děrovačky

Děrovačky pro běžné použití doma či v kanceláři dokážou listy papíru opatřit dvěma nebo čtyřmi otvory, které odpovídají rozměrům standardních pořadačů. Mají zarážku, aby papír nesklouznul, a snadno odnímatelný zásobník na odpad. Profesionální děrovačky si poradí až s 80 listy najednou.

Sešívačky

Manuální či elektrické sešívačky a kleště spojí až 20 listů papíru, blokové sešívačky si poradí i se 110 listy. Sešívačky s dlouhým dosahem, sešívačky na ploché šití nebo s možností otevřeného sešívání pomohou vytvořit dokument podle vlastních potřeb. Nabídka obsahuje také spotřební materiál do sešívaček.

Široký výběr za příznivou cenu

makro pro své náročné zákazníky připravilo vlastní značku kvalitního zboží za dostupnější ceny. Řada SIGMA přináší téměř 600 produktů kancelářských potřeb v kvalitě značkového zboží, ovšem za cenu až o 15 % nižší. Široká nabídka produktů SIGMA zahrnuje vše od psacích potřeb po kancelářský nábytek a techniku, takže si snadno vybere místní živnostník i mezinárodní firma.