Lepidla a lepicí pásky

Lepicí pásky, lepidla a oboustranná lepítka pomohou při široké škále činností, kdy je třeba spojit dvě věci dohromady. Skvělý vynález se uplatní při práci v kanceláři nebo doma. Dokáže také napravit množství nehod, takže není třeba oblíbenou věc vyhazovat, ale jde jí prostě příslušným lepidlem zase dát dohromady.

Lepidla a lepicí pásky

Více o lepidlech a lepicích páskách

Lepicí pásky

Průhledné a "neviditelné" lepicí pásky pomohou v kanceláři spojit či opravit různé písemnosti. Balicí pásky zabezpečí dopisy a balíky. Zásobníky na lepicí pásky jsou opatřeny řezáčkem na snadné oddělení potřebné délky, menší zásobníky se snadno uloží v zásuvce, velké jsou určeny na pracovní stůl pro časté použití.

Další lepicí pomůcky

Oboustranně lepicí pásky pomohou všude tam, kde běžná lepicí páska nestačí. Mají výbornou nosnost a spojí různé druhy materiálů. Gumové lepicí čtverečky se dají vymodelovat do potřebného tvaru. Průsvitná lepicí kolečka nezanechávají stopy a mohou se používat opakovaně.

Lepidla

Lepicí tyčinky a tekutá lepidla v tubě či jiném dávkovači jsou určena zejména pro snadnou aplikaci na papír, karton a fotografie. Jsou netoxická a dají se vyprat. Malá vteřinová lepidla mají širší možnost použití zahrnující také plasty, dřevo, kov, sklo či keramiku.

Široký výběr za příznivou cenu

makro pro své zákazníky připravilo dvě řady vlastních produktů, které nabízejí mimo jiné široký sortiment lepicích pomůcek. Řada ARO přináší kvalitní spotřební zboží za nízké ceny. Výrobky značky SIGMA představují kvalitu srovnatelnou se zbožím renomovaných firem, kterou ovšem získáte s úsporou až 15 % ceny.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více