Pokladny a trezory

Bezpečnostní schránky zabezpečí v kanceláři, doma nebo na hotelovém pokoji nejen finanční hotovost, ale i větší předměty jako notebooky se soukromými daty nebo pořadače s obchodními dokumenty, které by se neměly dostat do cizích rukou. Stačí si vybrat správnou velikost bezpečnostní schránky a systém otevírání.

Pokladny a trezory

Více o pokladnách a trezorech

Mechanické trezory

Mechanické úschovné schránky se zamykají pomocí bezpečnostního klíče. Trezory jsou vyrobeny z 1,5 mm silného kovu, dvířka mají dokonce sílu 3 mm, což velmi ztěžuje násilné vniknutí.

Elektronické trezory

Elektronické trezory se zamykají pomocí nastavitelného kódu. Lze volit z různých velikostí, velké schránky pojmou i množství pořadačů nebo krabic s dokumenty. Trezory mohou být vybaveny zvukovou signalizací nebo funkcí autoblokace v případě opakovaného nesprávného zadání kódu.

Pokladny

Přenosné kovové schránky s mechanickým zámkem mají uvnitř vyjmutelná patra rozdělená přepážkami na snadné ukládání bankovek i mincí různých velikostí a hodnot. V nabídce jsou pokladní schránky v několika velikostech a barvách.

Vyberte si kvalitu

Pouze v makro pořídíte úschovné schránky značky SIGMA, které uspokojí vysoké nároky a zároveň potěší příznivější cenou než srovnatelné produkty zavedených značek. Značka SIGMA je vlastní řada makro přinášející téměř 600 produktů vysoké kvality za ceny nižší až o 15 %.