Pokladny a trezory

Bezpečnostní schránky zabezpečí v kanceláři, doma nebo na hotelovém pokoji nejen finanční hotovost, ale i větší předměty jako notebooky se soukromými daty nebo pořadače s obchodními dokumenty, které by se neměly dostat do cizích rukou. Stačí si vybrat správnou velikost bezpečnostní schránky a systém otevírání.

Pokladny a trezory

Více o pokladnách a trezorech

Mechanické trezory

Mechanické úschovné schránky se zamykají pomocí bezpečnostního klíče. Trezory jsou vyrobeny z 1,5 mm silného kovu, dvířka mají dokonce sílu 3 mm, což velmi ztěžuje násilné vniknutí.

Elektronické trezory

Elektronické trezory se zamykají pomocí nastavitelného kódu. Lze volit z různých velikostí, velké schránky pojmou i množství pořadačů nebo krabic s dokumenty. Trezory mohou být vybaveny zvukovou signalizací nebo funkcí autoblokace v případě opakovaného nesprávného zadání kódu.

Pokladny

Přenosné kovové schránky s mechanickým zámkem mají uvnitř vyjmutelná patra rozdělená přepážkami na snadné ukládání bankovek i mincí různých velikostí a hodnot. V nabídce jsou pokladní schránky v několika velikostech a barvách.

Vyberte si kvalitu

Pouze v makro pořídíte úschovné schránky značky SIGMA, které uspokojí vysoké nároky a zároveň potěší příznivější cenou než srovnatelné produkty zavedených značek. Značka SIGMA je vlastní řada makro přinášející téměř 600 produktů vysoké kvality za ceny nižší až o 15 %.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více