Psaní a opravování

Přestože rukou psané písmo prohrává každodenní boj s počítači, stále patří k základním lidským dovednostem. Šíři možností lidské ruky ukazuje bohatá nabídka per, pastelek a zvýrazňovačů, které se hodí pro psaní drobných poznámek v kanceláři či doma i pro stvrzení významných okamžiků, jako je například podpis obchodní smlouvy.

Psaní a opravování

Více o psaní a opravování

Korekce

Popisovatelné lepicí pásky spolehlivě zaslepí či přepíší text na kopírovaném dokumentu. Korekční rollery různých šířek vydají jen potřebné množství korekční pásky. Pro opravu psaného písma se hodí korekční pera, korekční laky jsou oblíbené pro přesné vymezení opravovaného místa.

Pera a rollery

Rollery, kuličková a gelová pera různých barev na jednorázové použití nebo s výměnnou náplní jsou k dispozici po jednotlivých kusech i ve větších baleních. V nabídce je velký výběr designů a ergonomických držadel i multifunkční tužky kombinující náplně více barev.

Tužky a pastelky

Široká nabídka zahrnuje mikrotužky s různou šíří tuhy a tužky obvyklých tvrdostí. Sady pastelek, fixů a voskovek obsahují 6 až 24 barev. Zvolit lze trojhranné i silnější pastelky pro pohodlnější držení. Velký výběr permanentních i smývatelných popisovačů doplňují zvýrazňovače v neonových barvách.

Široký výběr za příznivou cenu

makro pro své zákazníky připravilo dvě řady vlastních produktů, které nabízejí mimo jiné široký sortiment psacích potřeb. Řada ARO přináší kvalitní spotřební zboží za nízké ceny. Výrobky značky SIGMA představují kvalitu srovnatelnou se zbožím renomovaných firem, kterou ovšem získáte s úsporou až 15 % ceny.