Pokladní kotoučky

Podle zákona musí každý zákazník při nákupu v jakémkoli obchodě obdržet doklad o zaplacení – proto patří pokladní kotoučky mezi nepostradatelné obchodnické zboží. makro nabízí široký sortiment pokladních pásek pro všechny typy pokladen, tiskáren pokladních počítačů a registračních pokladen. Stačí si vybrat správný typ a rozměr.

Pokladní kotoučky

Více o pokladních kotoučcích

Bílý papír

Obyčejné papírové pásky do jednodušších typů pokladen se prodávají v balení po deseti kusech. K dispozici jsou pásky o šíři 38 mm až 76 mm, průměr role může být 60 mm nebo 70 mm při šířce dutinky 12 mm nebo 17 mm.

Termocitlivý papír

Papírové pásky s termocitlivým povrchem pro rychlý tisk jsou v nabídce v balení po pěti nebo deseti kusech. Vybírat lze pásky o šíři 28 mm až 80 mm, které mají průměr role od 50 mm do 80 mm a šířku dutinky 12 mm nebo 17 mm.

Samopropisovací

Pokladní papírové pásky se samopropisovací vrstvou pro zhotovení jedné kopie dokladu jsou k dispozici v šíři 57 mm nebo 76 mm. Průměr role je 60 mm a šíře dutinky 17 mm. Samopropisovací pásky se prodávají v balení po deseti kusech.

Vyberte si

makro pro obchodníky připravilo špičkové pokladní kotoučky od vlastní značky. Termocitlivé pokladní kotoučky z řady Sigma dosahují kvality porovnatelné s výrobky renomovaných značek, ale jejich koupí uspoříte až 15 % běžné ceny.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více