Obálky a etikety

Poštovní obálky a tašky zajistí bezpečné zasílání různých písemností nebo CD nosičů. Pro ještě větší ochranu lze sáhnout po obálkách a taškách s bublinkovou fólií. Etikety označí nejen adresáta na obálce, ale pomohou také při organizování kanceláře. makro přináší široký sortiment etiket různých rozměrů k jednorázovému i opakovanému použití. Samozřejmostí jsou etikety do označovacích kleští.

Obálky a etikety

Více o obálkách a etiketách 

Obálky

Nabídka makro zahrnuje všechny typy poštovních obálek. Vyberte si požadovaný rozměr samolepicí obálky, obálky s okénkem, ve formátu DL nebo se samopropisovací doručenkou. K dispozici jsou obálky na CD, kartonové i s bublinkovou fólií.

Tašky

Poštovní tašky mají v porovnání s běžnými obálkami větší hloubku, takže pojmou více písemností. Vybírat lze z rozměrů B4, B5 nebo C4, C5. Nabídka zahrnuje tašky samolepicí, s křížovým dnem nebo s bublinkovou ochrannou fólií.

Etikety

Univerzální etikety mají neomezené možnosti použití. Sortiment odnímatelných etiket pro opakované použití doplňují etikety neonové, odolné polyesterové a adresní. Organizaci kanceláře podpoří etikety na CD a zakladače, v obchodě poslouží etikety do označovacích kleští.

Široký výběr

Univerzální kancelářské etikety značky Sigma pořídíte pouze v makro. Jsou vhodné pro všechny typy laserových i inkoustových tiskáren a kopírek. Odstupňované hrany etiket chrání tiskárny před zanesením lepidlem. Vybírat můžete z velkého množství rozměrů kvalitních etiket, které získáte za výhodnou cenu.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více