Balení

Balení nejrůznějších artiklů za účelem zasílání, převozu či uskladnění provází každodenní život v kanceláři i v domácnosti. Při vybírání balicích pomůcek je třeba mít na paměti, že kvalita balení určuje bezpečí předmětů uvnitř. makro proto přichází s bohatou nabídkou balicích papírů, kartonů, lepicích pásek a fixačních fólií, z níž si vybere každý.

Balení

Více o balení

Fixační fólie

Fixační fólie udrží předměty pohromadě a zároveň je ochrání před povrchovým poškozením. K dispozici jsou fólie o šířce 12,5 a 50 cm, délka návinu na kartonovou dutinku činí 150 a 205 m.

Balicí papíry a kartonové obaly

Balicí papíry různých šířek z recyklovaného i velmi pevného materiálu jsou k dispozici v rolích o délce 5 až 62 metrů. Zvolit lze i nařezané balicí papíry v několika formátech, následně svinuté do rolí. Zasilatelské kartony a krabice doplňují papírové tašky a kartony na vinné láhve.

Motouzy a lepicí pásky

Širokou nabídku barevných polypropylénových, lněných a sisalových motouzů doplňují potravinářské motouzy. Transparentní, hnědé a papírové lepicí pásky různých velikostí a síly materiálu lze používat samostatně i s pomocí zásobníku.

Vyberte si

Kancelářský sortiment makro obsahuje dvě vlastní produktové řady. Značka ARO představuje cenově dostupné produkty, které splní očekávání standardní kvality. Nejvyšší kvalitu bez kompromisů pak přináší řada SIGMA, která nabízí zboží srovnatelné se zavedenými značkami, ale za cenově výhodnějších podmínek.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více