Bloky a bločky

Základní pomůcky na ruční zapisování poznámek, úkolů či evidence nemohou chybět v žádné kanceláři. Bločky v boxech mají své pevné místo na pracovním stole, zatímco spirálové a lepené boky mohou doprovázet domů i na pracovní jednání. Jednoduché levné kusy se hodí na rychlou spotřebu, kvalitní výrobky s propracovaným designem dokážou svého majitele reprezentovat.

Bloky a bločky

Více o blocích a bločcích

Lepené bloky

Poznámkové bloky s lepenou horní vazbou lze vybírat ve formátech od A4 do A6. K dispozici jsou různé motivy obálek. Lepené bloky mohou mít bílé, linkované či čtverečkované stránky. Bloky jsou v nabídce v baleních po třech, pěti nebo deseti kusech.

Bločky

Bílé, barevné i recyklované bločky jsou k dispozici v různých velikostech. Pro lepší organizaci a pořádek na pracovním stole se hodí plastové boxy, do nichž se bločky i poznámky ukládají. Bloky na účtenky mají podlouhlý tvar a snadno se odtrhávají.

Spirálové bloky

Bloky se spirálovou vazbou umožňují poznámkami jednoduše listovat. Jsou k dispozici ve formátech od A4 do A7 a mohou mít stránky čisté, linkované nebo čtverečkované. Perforované stránky se dají odtrhnout a zařadit do pořadače. Široký výběr designů desek se hodí pro různé příležitosti.

Široký výběr

Využijte výhodné nabídky a vyberte si zboží od vlastních značek makro. Značka Aro přináší kvalitní spotřební zboží za bezkonkurenční ceny na trhu. Špičkovou kvalitu bez kompromisů představuje řada Sigma, která je ve srovnání se známými značkami až o 15 % cenově výhodnější při stejně vysoké úrovni produktů.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více