Cenová dostupnost kancelářské techniky umožňuje provést jednoduše v zázemí kanceláře či domova celou řadu úkonů, pro něž bylo před nedávnem třeba navštívit specializované pracoviště nebo tiskárnu. Kvalitní prezentace a dokumenty lze s pomocí uživatelsky jednodušších programů a vlastní tiskárny zvládnout svépomocí. Nezbývá tedy, než ze široké nabídky MAKRO vybrat ten správný přístroj.

Více o tiskárnách a scanerech

 • Inkoustové tiskárny

  Vyberte si jednoduchou inkoustovou tiskárnu pro použití doma či v menší kanceláři nebo multifunkční přístroj s kopírkou a scanerem pro provoz většího podniku. Tiskárny lze ovládat přes připojený počítač nebo pomocí LCD displeje. Kontakt s tiskárnou zařídí USB kabel, LAN připojení nebo WiFi.

 • Laserové tiskárny

  Laserovou tiskárnu je třeba volit podle toho, zda provozu kanceláře stačí černobílá verze, nebo je nutný přístroj s barevným tiskem. Bohatá nabídka zahrnuje jednoduché přístroje i multifunkční zařízení. Nejdůležitější je vedle vhodného připojení vybrat požadovanou kvalitu tisku, která se může pohybovat od 600 x 600 dpi po 1200 x 1200 dpi.

 • Pokladní tiskárny

  Jehličkové pokladní tiskárny jsou vybaveny odtrhávací lištou a tisknou na obyčejný papír, případně s průklepem. Pokladní termo tiskárny potřebují termocitlivý papír, ale nespotřebují mnoho energie a nabízejí spoustu dalších funkcí od možnosti graficky určovat podobu účtenek po signalizaci při úpravách nastavení.

Zvolte správně

Pro domácí použití či menší kanceláře se spíše doporučují multifunkční inkoustové tiskárny, které lépe tisknou obrázky a fotografie. Jejich provoz je sice nákladnější, ale to při méně častém použití nevadí. Laserové tiskárny mívají naopak ve srovnatelné kvalitě vyšší pořizovací cenu, takže se hodí spíše do větších provozů. Podle objemu a druhu tisku na pracovišti je nutné zvážit vhodnost jednoho špičkového multifunkčního přístroje, nebo více specializovaných.Mohli byste také potřebovat

 • Papír

  Papír v MAKRO

  Bílé i barevné papíry do tiskáren a kopírek, fotopapíry, kartony na kreslení i speciální papíry.

 • Tonery a cartridge

  Tonery a cartridge v MAKRO

  Inkoustové i laserové tiskové kazety a tonerové zásobníky, alternativní spotřební materiály.

 • Skartace

  Skartace v MAKRO

  Skartovací stroje pro domácí i profesionální využití zlikvidují papír, CD nebo platební karty.

 • Desky, rychlovazače, rozlišovače

  Desky v MAKRO

  Papírové desky, jednoduché, s chlopněmi a kapsami, na gumičku i tkanici, rychlovazače a rozlišovače.