Pákové, kroužkové a závěsné pořadače představují základní pomůcku k uchovávání dokumentů. Dle četnosti používání lze zvolit ukládací mechaniku, v závislosti na příležitosti zase design desek. Prezentační pořadače s větším úhlem otevření, reprezentativní podobou a kapsami pro uložení dalších předmětů se hodí pro obchodní schůzky. Výhodnější velká balení pořadačů uspokojí potřeby větších kanceláří.

Více o pořadačích

 • Kroužkové pořadače

  Pořadače s kroužkovou mechanikou o dvou nebo čtyřech dílech slouží k ukládání menšího množství dokumentů. Dají se dobře přenášet, což podporuje i jejich propracovaná vizuální podoba. V nabídce MAKRO najdete kusy s kartonovými či polypropylenovými deskami, se štítkem i bez štítku, případně s průhlednou kapsou na předním dílu.

 • Závěsné pořadače

  Závěsné pořadače lépe vyhovují kancelářím, kde se s uloženými dokumenty pracuje velmi často. Jsou vhodné také jako doplněk na přenášení dokumentů uložených v zásuvkách či skřínkách se závěsným systémem.

 • Pákové pořadače

  Pákové pořadače se hodí pro ukládání většího množství dokumentů, které lišta pevně přitiskne k deskám, aby nedocházelo k nechtěnému pohybu. Vyberte si kartonové či plastové pořadače velikosti A4 nebo A5 se šířkou 50–80 mm. Mobilní pořadače mají reprezentativní vzhled a kapsu na CD, propisku a další drobnosti.

Vyberte si

Kancelářský sortiment MAKRO obsahuje dvě vlastní produktové řady. Značka ARO představuje cenově dostupné produkty, které splní očekávání standardní kvality. Nejvyšší kvalitu bez kompromisů pak přináší řada SIGMA, která nabízí zboží srovnatelné se zavedenými značkami, ale za cenově výhodnějších podmínek.Mohli byste také potřebovat

 • Papír

  Papír v MAKRO

  Bílé i barevné papíry do tiskáren a kopírek, fotopapíry, kartony na kreslení i speciální papíry.

 • Prezentace

  Prezentace v MAKRO

  Vázací stroje, laminovací stroje, řezačky papíru pro domácnosti i velké kanceláře.

 • Prospektové obaly

  Prospektové obaly v MAKRO

  Prospektové obaly formátu A3 a A4 – barevné, s chlopní, na CD i vizitky, zakládací obaly A4 a A5.

 • Balení

  Balení v MAKRO

  Lněné, polypropylenové i potravinářské motouzy, lepicí pásky, fixační folie, odlamovací nože.