cook like a pro

I když jste herečka, s námi upečete jako profesionální cukrářka.

Tipy, inspirace a výhody

Již více než 25 let pomáháme zvedat úroveň české gastronomie v ČR. A teď jsme se rozhodli, že chceme předávat načerpané znalosti z profesionální gastronomické scény i do českých domácností.

Vychutnejte si velkou porci výhod a inspirace s naším novým programem Cook Like a Pro; a užijte si kvalitní vaření na špičkové úrovni.

ŠETŘETE VÁŠ ČAS JAKO PROFÍK

U nás si pod jednou střechou vyberete ze širokého sortimentu zboží. Kvalitní suroviny i kompletní výbavu pro vaření.

NAKUPUJTE VÝHODNĚ JAKO PROFÍK

Větší balení nebo nákup surovin v celku vám ušetří víc peněz, než kdybyste je nakupovali jednotlivě.

Cash
UŽÍVEJTE SI STABILNĚ VÝHODNÉ CENY JAKO PROFÍK

Tisíce produktů nakoupíte za stabilně výhodné ceny a poznáte je podle modré cenovky a symbolu směrovky.

ČERPEJTE INSPIRACI JAKO PROFÍK

Díky více než 25 letům zkušeností s gastroprofíky vám servírujeme užitečné vychytávky i pro vaši domácí kuchyni.

VĚRNOSTNÍ PROGRAM V MOBILNÍ APLIKACI MOJE MAKRO

Sbírejte body a proměňte je v odměny! Za každou 1 Kč vám připíšeme 1 bod v aplikaci. Body můžete následně využít na slevu gastro sortimentu.

Stáhnout aplikaci
plody moře - hlavní banner

MOŘSKÉ PLODY

Mořské plody by neměly na grilu chybět. Jsou nejen chutné, ale také velmi zdravé a lehce stravitelné. Jejich příprava zabere málo času a navíc nabízejí celou řadu chuťových variací. V nabídce makro naleznete pestrý výběr mořských plodů v chlazené i mražené podobě.
Více zde

pravidla programu cook like a pro

Společnosti MAKRO Cash & Carry ČR s. r. o.

  • K čerpání výhod programu Cook Like A Pro je potřeba stažení a registrace v aplikaci Moje Makro provozované společností MAKRO Cash & Carry ČR, s.r.o. (dále jen „společnost MAKRO“).
  • Po registraci / pro registrované zákazníky po instalaci a registraci makro karty do aplikace Moje Makro zákazník společnosti MAKRO (dále jen „zákazník“) sbírá věrnostní body v programu Cook Like A Pro.
  • V rámci programu Cook Like A Pro jsou průběžně aktivovány jednotlivé kampaně společnosti MAKRO, v jejichž průběhu registrovaný zákazník získává věrnostní body na základě zákazníkem realizovaných nákupů. Získávání věrnostních bodů je vždy specifikováno v pravidlech jednotlivých kampaní, které společnost MAKRO v rámci programu Cook Like A Pro zveřejní. Věrnostní body je možné sbírat a následně uplatnit vždy pouze na aktuální nabídku odměn. Pokud nejsou body uplatněny, přechází do další kampaně.
  • Oprávnění k uplatnění bodů v programu Cook Like A Pro musí schválit osoba právně oprávněná jednat za zákazníka. Ostatní držitelé karet se mohou do programu zapojit jen po předchozím souhlasu osoby oprávněné jednat za zákazníka. Tento souhlas dává osoba oprávněná jednat výhradně přímo v aplikaci Moje Makro a vůči ostatním držitelům karet může souhlas kdykoli odvolat.
  • Věrnostní body je možné sbírat a následně uplatnit vždy pouze po dobu definovanou v pravidlech jednotlivých kampaní.
  • Body za nákupy uskutečněné na všechny karty v rámci jedné zákaznické registrace se sčítají. Osoba oprávněná jednat za zákazníka má právo zablokovat uplatnění bodů ostatními držiteli karet.
  • Věrnostní body nelze mezi jednotlivými zákaznickými registracemi téhož zákazníka převádět.
  • Za nákup tabákových výrobků, vratných obalů a za nákup pohonných hmot na čerpacích stanicích společnosti MAKRO nárok na získání věrnostních bodů nevzniká.
  • Body budou v aplikaci Moje Makro automaticky připsány v den následující po realizaci nákupu.
  • Po nasbírání příslušného počtu bodů může zákazník v aplikaci aktivovat nabízené výhody (např. slevové kupony apod.) dle pravidel konkrétní kampaně.
  • Po využití nabízené výhody zákazníkem budou uplatněné body v aplikaci odečteny.
  • Body pozbývají platnosti ve lhůtě dvou měsíců. Lhůta počíná běžet prvním dnem kalendářního měsíce následujícího po nákupu, za který byly body připsány. Doba platnosti bodů se průběžně zobrazuje v zákaznické aplikaci.
  • Program Cook Like A Pro probíhá ve všech velkoobchodních střediscích společnosti MAKRO v České republice a platí pouze při osobním nákupu a odběru zboží (Cash & Carry).
  • Společnost MAKRO si vyhrazuje právo v případě nutnosti změnit pravidla programu Cook Like A Pro či jednotlivých kampaní nebo tento program či jednotlivou kampaň s okamžitou platností ukončit.
  • Zákazník účastnící se programu Cook Like A Pro se zavazuje dodržovat pravidla tohoto programu.
  • Znění pravidel programu a podmínky jednotlivých kampaní jsou k dispozici také na všech odděleních Služeb zákazníkům velkoobchodních středisek společnosti MAKRO.
  • Tento program není platný pro zákazníky se zpětným bonusem.