cook like a pro

Cook like a pro

Vychutnejte si velkou porci tipů, inspirace a výhod s novým programem

Šetřete čas jako profík

U nás si pod jednou střechou vyberte ze širokého sortimentu zboží. Od kvalitních surovin až po kompletní výbavu pro vaření a grilování.

Nakupujte výhodně jako profík

Větší balení nebo nákup surovin v celku vám ušetří víc peněz, než kdybyste je nakupovali jednotlivě.

Užívejte si stabilně výhodné ceny jako profík

Přes 8000 produktů nakoupíte za stabilně výhodné ceny a poznáte je podle modré cenovky a symbolu směrovky.

Čerpejte inspiraci jako profík

Pravidelně vám nabídneme tipy od šéfkuchaře Dominika Unčovského. Třeba jak zpracovat rybu v celku nebo jak z jedné suroviny připravit několik chodů.

sbírejte body s každým nákupem

Dominik Unčovský

Aktivujte si nový věrnostní program a využívejte slevy jako profík

Za každou 1 Kč vám připíšeme 1 bod v aplikaci. Body pak vyměníte za slevové kupony na další nákup. Více bodů znamená větší slevy.

"Těším se, že vás provedu recepty a tipy ze světa profi vaření."

Dominik Unčovský
šéfkuchař a grillmaster

Stáhnout aplikaci

pravidla programu cook like a pro

Společnosti MAKRO Cash & Carry ČR s. r. o.

 • K čerpání výhod programu Cook Like A Pro je potřeba stažení a registrace v aplikaci Moje Makro provozované společností MAKRO Cash & Carry ČR, s.r.o. (dále jen „společnost MAKRO“).
 • Po registraci / pro registrované zákazníky po instalaci a registraci makro karty do aplikace Moje Makro zákazník společnosti MAKRO (dále jen „zákazník“) sbírá věrnostní body v programu Cook Like A Pro, v případě, že registrace makro karty byla provedena později než počátek kampaně, pak jsou zákazníkovi nahrány body za provedené nákupy zpětně od data spuštění programu Cook Like A Pro.
 • V rámci programu Cook Like A Pro jsou průběžně aktivovány jednotlivé kampaně společnosti MAKRO, v jejichž průběhu registrovaný zákazník získává věrnostní body na základě zákazníkem realizovaných nákupů. Získávání věrnostních bodů je vždy specifikováno v pravidlech jednotlivých kampaní, které společnost MAKRO v rámci programu Cook Like A Pro zveřejní. Věrnostní body je možné sbírat a následně uplatnit vždy pouze na aktuální nabídku odměn. Pokud nejsou body uplatněny, přechází do další kampaně.
 • Oprávnění k uplatnění bodů v programu Cook Like A Pro musí schválit osoba právně oprávněná jednat za zákazníka. Ostatní držitelé karet se mohou do programu zapojit jen po předchozím souhlasu osoby oprávněné jednat za zákazníka. Tento souhlas dává osoba oprávněná jednat výhradně přímo v aplikaci Moje Makro a vůči ostatním držitelům karet může souhlas kdykoli odvolat.
 • Věrnostní body je možné sbírat a následně uplatnit vždy pouze po dobu definovanou v pravidlech jednotlivých kampaní.
 • Body za nákupy uskutečněné na všechny karty v rámci jedné zákaznické registrace se sčítají. Osoba oprávněná jednat za zákazníka má právo zablokovat uplatnění bodů ostatními držiteli karet.
 • Věrnostní body nelze mezi jednotlivými zákaznickými registracemi téhož zákazníka převádět.
 • Za nákup tabákových výrobků, vratných obalů a za nákup pohonných hmot na čerpacích stanicích společnosti MAKRO nárok na získání věrnostních bodů nevzniká.
 • Body budou v aplikaci Moje Makro automaticky připsány v den následující po realizaci nákupu.
 • Po nasbírání příslušného počtu bodů může zákazník v aplikaci aktivovat nabízené výhody (např. slevové kupony apod.) dle pravidel konkrétní kampaně.
 • Po využití nabízené výhody zákazníkem budou uplatněné body v aplikaci odečteny.
 • Program Cook Like A Pro probíhá ve všech velkoobchodních střediscích společnosti MAKRO v České republice a platí pouze při osobním nákupu a odběru zboží (Cash & Carry).
 • Společnost MAKRO si vyhrazuje právo v případě nutnosti změnit pravidla programu Cook Like A Pro či jednotlivých kampaní nebo tento program či jednotlivou kampaň s okamžitou platností ukončit.
 • Zákazník účastnící se programu Cook Like A Pro se zavazuje dodržovat pravidla tohoto programu.
 • Znění pravidel programu a podmínky jednotlivých kampaní jsou k dispozici také na všech odděleních Služeb zákazníkům velkoobchodních středisek společnosti MAKRO.
 • Tento program není platný pro zákazníky se zpětným bonusem.

 

Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více